Judo op de Olympische Zomerspelen 2016 – Klasse tot 70 kilogram vrouwen
Judo op de Olympische Zomerspelen 2016 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ||||||||||||||
Gehouden in | Rio de Janeiro | |||||||||||||
Jaar | 2016 | |||||||||||||
Data | 10 augustus | |||||||||||||
Sport | Judo | |||||||||||||
Accommodatie(s) | Arena Carioca | |||||||||||||
Deelnemers | 24 atleten uit 24 landen | |||||||||||||
Medailles | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
| ||||||||||||||
|
Judo op de Olympische Zomerspelen 2016 | ||
---|---|---|
Mannen | Vrouwen | |
–60 kg | –48 kg | |
–66 kg | –52 kg | |
–73 kg | –57 kg | |
–81 kg | –63 kg | |
–90 kg | –70 kg | |
–100 kg | –78 kg | |
+100 kg | +78 kg |
Het judotoernooi in de klasse tot 70 kilogram voor vrouwen op de Olympische Zomerspelen 2016 vond plaats op woensdag 10 augustus 2016. Regerend olympisch kampioene was Lucie Décosse uit Frankrijk. Voor Nederland kwam Kim Polling uit in deze klasse; zij verloor in haar eerste wedstrijd van de latere kampioene, Haruka Tachimoto.
Toernooischema
Laatste 4
Halve finale | Finale | |||||
Haruka Tachimoto | 010 | |||||
Laura Vargas Koch | 000 | |||||
Haruka Tachimoto | 100 | |||||
Yuri Alvear | 000 | |||||
Yuri Alvear | 010 | |||||
Sally Conway | 000 |
Herkansingen
Herkansing | Bronzen medaille | |||||||
Kelita Zupancic | 001 | |||||||
Bernadette Graf | 010 | Bernadette Graf | 000 | |||||
Sally Conway | 001 | |||||||
Herkansing | Bronzen medaille | |||||||
María Bernabéu | 000 | |||||||
Linda Bolder | 000 | María Bernabéu | 000 | |||||
Laura Vargas Koch | 010 | |||||||
Groep A
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | ||||||||
Kim Polling | 001 | |||||||||
Haruka Tachimoto | 002 | |||||||||
Zhou Chao | 000 | |||||||||
Haruka Tachimoto | 010 | |||||||||
Haruka Tachimoto | 010 | |||||||||
Kelita Zupancic | 000 | |||||||||
Kelita Zupancic | 000 | |||||||||
Esther Stam | 000 | |||||||||
Esther Stam | 011 | |||||||||
Tsend-Ayuushiin Naranjargal | 000 |
Groep B
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | ||||||||
Bernadette Graf | 000 | |||||||||
Maria Portela | 000 | |||||||||
Assmaa Niang | 000 | |||||||||
Maria Portela | 001 | |||||||||
Bernadette Graf | 000 | |||||||||
Laura Vargas Koch | 100 | |||||||||
Laura Vargas Koch | 000 | |||||||||
Antónia Moreira | 000 | |||||||||
Elvismar Rodríguez | 000 | |||||||||
Antónia Moreira | 100 |
Groep C
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | ||||||||
Yuri Alvear | 000 | |||||||||
María Pérez | 000 | |||||||||
Barbara Matić | 000 | |||||||||
María Pérez | 011 | |||||||||
Yuri Alvear | 100 | |||||||||
María Bernabéu | 000 | |||||||||
María Bernabéu | 000 | |||||||||
Katarzyna Kłys | 000 | |||||||||
Gulnoza Matniyazova | 000 | |||||||||
Katarzyna Kłys | 000 |
Groep D
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | ||||||||
Gévrise Émane | 001 | |||||||||
Sally Conway | 100 | |||||||||
Sally Conway | 100 | |||||||||
Houda Miled | 000 | |||||||||
Sally Conway | 100 | |||||||||
Linda Bolder | 000 | |||||||||
Kim Seong-yeon | 000 | |||||||||
Linda Bolder | 010 | |||||||||
Yolande Mabika | 000 | |||||||||
Linda Bolder | 110 |