2016–  Dania 35 (7)
2018  Dania 1 (0)
W sumie: 36 (7)
  1. Uwzględniono wyłącznie rozgrywki ligowe.

Adam Fogt (ur. 9 kwietnia 1993 w Kopenhadze) – duński piłkarz i futsalista występujący na pozycji obrońcy.

Życiorys

Występował w takich futsalowych klubach, jak SBV 09 i Dynamo 08, a w 2016 roku został zawodnikiem JB Futsal Gentofte[1]. 35 razy wystąpił w reprezentacji Danii[2].

Jako piłkarz był zawodnikiem Kastrup BK[3]. Zagrał w piłkarskiej reprezentacji Danii w meczu 5 września 2018 roku ze Słowacją. Występ Fogta miał związek z protestem podstawowych reprezentantów kraju, którzy nie potrafili porozumieć się z DBU. Fogt wszedł na boisko w 61 minucie, zmieniając Oskara Høybye. W 79 minucie strzelił bramkę samobójczą, a Dania przegrała mecz 0:3[4][5].